Listen
DESTROYED BY SYSTEM
Instytut wolności
Instytut Wolności

“Basia i Paweł Zakrzewscy oraz Alicja i Jakub Słoniewscy to uczniowie z edukacji domowej. Co ich łączy? Troska o przyszłość. Poczucie odpowiedzialności. Wiara, że warto próbować. Chęć zmieniania na lepsze. Najbliższego otoczenia oraz szerzej społeczeństwa, w którym żyją. Tego nauczyli się w edukacji domowej od swoich rodziców i przyjaciół.”

“Dzięki osobom takim jak prof. Włodzimierz Bojarski ma szansę dotrzeć do wielu osób. Profesor swoją wieloletnią aktywnością społeczną i polityczną dał świadectwo swojej troski o nasz kraj. Zasiadał w senacie. Był członkiem komitetów Polskiej Akademii Nauk.”

“Czuję, że robię coś słusznego i pożytecznego. Dlatego namawiam do podpisania Apelu. Mam możliwość działać w gronie osób będących autorytetami w różnych dziedzinach. Na mnie duże wrażenie zrobił profesor Witold Modzelewski. Jest jednym z twórców polskiego systemu podatkowego. To autor około tysiąca publikacji w temacie podatków. Z kilkoma z nich już się zapoznałam. To niezwykle interesujące móc porozmawiać z ich autorem.”

“Od października rozpoczęłam studia na SGH. Wieloletni rektor tej uczelni, profesor Marek Rocki, był jedną z pierwszych osób podpisujących wraz z rodziną Zakrzewskich nasz Apel. Też chciałam znaleźć się w tym gronie.”

Zachęcamy do zapoznania się z całością artykułu, którego link zamieszczamy poniżej:

➡️ https://dziennikpolski24.pl/apel-o-pokoj-i-dobro/ar/c15-17186555

#edukacjadomowa #edukacjaspersonalizowana #edukacjadomowawpolsce

Apel o pokój i dobro – Barbara Zakrzewska – Jakub Słoniewski – Paweł Zakrzewski – Alicja Słoniewska

❗Zachęcamy do podpisania petycji:❗

➡️ Petycjeonline.com/edukacjadomowa

Z SERDECZNYMI POZDROWIENIAMI

SŁAWOMIR JAZIENICKI