Listen
DESTROYED BY SYSTEM
Instytut wolności
Instytut Wolności

❓ Który z oficjalnych modeli nauki uważasz za najefektywniejszy?

⭐ Z pewnością najefektywniejsza jest tak zwana edukacja domowa. W niej nauczycielem może być rodzic, mogą też być dziadkowie czy znajomi. Każdy kto ma coś interesującego do powiedzenia. Pod warunkiem, że go zaakceptują rodzice. Przecież każdy z nas jest w czymś dobry. Każdy z nas może czegoś nauczyć innych. Jeśli dodatkowo nauka odbywa się w środowisku kojarzącym się z tematem nauki to szanse na zainteresowanie dziecka są bardzo duże.

❓ Jest ktoś kto szczególnie Ciebie inspiruję?

⭐ Paweł i Marzena Zakrzewscy są osobami, które podziwiam. Daliśmy razem radę dokonać dla polskiej oświaty prawdziwego cudu legislacyjnego w 2021 roku – konsensu prawnego nazywanego Ustawą Zakrzewskich. Czerpię z ich doświadczeń i wiedzy. Inspirują mnie w dużym stopniu. Jednocześnie sam poszukuję. Mam możliwość, z pewnego dystansu, oczywiście, obserwować rodzinę Zakrzewskich. Widzę jak owocnie angażują się w dobre wychowanie swoich dzieci. Dostrzegam jak ich dzieci rozwijają się i poszukują własnej drogi. Widać jednak w nich szersze patrzenie na sprawy, niż jedynie przez pryzmat interesu własnego. Angażują się społecznie. Jak widać przykład własny rodziców to najlepszy wychowawca.

Link do całości artykułu znajduję się poniżej: ➡️ https://gp24.pl/edukacja-domowa-doceniona-w-belwederze-ustawa-zakrzewskich-u-prezydenta/ar/c5-17186585

#edukacjadomowa #ustawazakrzewskich #AndrzejDuda

❗Zachęcamy do podpisania petycji:❗ ➡️ https://www.petycjeonline.com/edukacjadomowa

Z SERDECZNYMI POZDROWIENIAMI

SŁAWOMIR JAZIENICKI