Listen
DESTROYED BY SYSTEM
Instytut wolności
Instytut Wolności

?? Profesorowie Marzena i Paweł Zakrzewscy Ambasadorami Edukacji 2022

?  Edukacja domowa doceniona Ambasadorem w 2022 roku

Link do elektronicznej wersji Rynku Inwestycji znajdziesz poniżej:

➡️ https://rynekinwestycji.pl/wp-content/uploads/2022/04/RI-29.pdf

Rynek Inwestycji - Paweł i Marzena Zakrzewscy
Rynek Inwestycji – Marzena i Paweł Zakrzewscy

 ❓ “Otrzymali państwo liczne wyróżnienia za działalność na rzecz rozwoju nowoczesnej edukacji.
Wśród nagród znalazły się Orły Wprost polskiej oświaty, prestiżowy Order św. Stanisława, Wielki Krzyż Koronny, a ostatnio statuetka Ambasador Edukacji 2022.

❓ Które z tych wyróżnień zrobiło na państwu największe wrażenie?”

 ✅ “Paweł Zakrzewski: Cieszymy się, że nasze inicjatywy zostały w taki sposób docenione. Każde z nich było dużym wydarzeniem dla naszej rodziny. Poszerzyły one spektrum medialnego zainteresowania samym zjawiskiem edukacji alternatywnej. Między innymi dzięki tym wyróżnieniom edukacja domowa staje się jedną z akceptowalnych społecznie form kształcenia młodego pokolenia w naszym kraju. Ostatnio z dużą radością przyjęliśmy statuetkę Ambasador Edukacji 2022. To dla nas ważne, że niezależne media podejmują temat edukacji domowej. Mamy nadzieję, że to wyróżnienie przyczyni się do dalszego popularyzowania tej formy kształcenia.

✅  “Marzena Zakrzewska: Nagradzając nas Orłami, kapituła „Wprost” po raz pierwszy przyznała wyróżnienie za działalność w obszarze oświaty, stąd dokonywało się to w atmosferze twórczej, medialnej świeżości. Stało się to poniekąd pozytywnym dziennikarskim przełomem w sposobie myślenia o samej edukacji. Orderowi św. Stanisława towarzyszyła z kolei niezapomniana, podniosła atmosfera, a Wielki Krzyż Koronnybył wyjątkowy ze względu na miejsce, gdzie był wręczany − Jasną Górę.”


 #edukacjadomowa #edukacja spersonalizowana #ustawazakrzewskich

Z SERDECZNYMI POZDROWIENIAMI

SŁAWOMIR JAZIENICKI